Takže tady jsou pravidla:1. nekopírovat, pokud chceš něco zkopírovat napiš to do reklam a domluvíme se (když napíšu ke článku: kopírování povoleno, můžete to zkopírovat a pak musíte napsat do komentářů: 1. že jsi to zkopíroval
2. tvůj blog
kopírovat pouze se zdrojem, nebo vám bude hrozit zablokování IP adresy!
2. nebude se tu psát tímto způsobem: AnhóY, YáQ se MášQ?. pokud tak psát budete, bude vám hrozit zablokování IP!
3.nebudou tu sprostá slova, nebo vám budu vám muset zablokovat IP adresu!
4.kdo bude opakovaně porušovat pravidla, zablokuju mu IP adresu!
možná ještě něco dopíšu.
Kdy tu jsme:
vždy v úterý, občas v pátek, v sobotu a v neděli, ale nejméně nás tu čekejte v pondělí, středu a čtvrtek
růžová citronelinka


Důležité: Aktuálně nic, jenom že tu moc nebudu, jako obvykle. A možná bude na blogu chat, jestli přemluvím taťku.

Srpen 2011

Shakes & Fidget

3. srpna 2011 v 9:24 | míťa |  ostatní
Tak jsem se po delší době rozhodla něco napsat a zrovna o této hře-Shakes & Fidget. Je to hra, která člověka buď omrzí už na začátku a nebo ho zabaví na hodně dlouho (někoho třeba i na pár let). Já osobně jsem jí hrála, pak jsem přestala a teď jí zase hraju. Je to snadné, takže to zvládne každý. Stačí jít na www.sfgame.cz, v levém dolním rohu si vybrat svět, dát login, vybrat si postavu, dát Uložit, zadat svou přezdívku, e-mail a heslo, zaškrtnout takové to okýnko, dát OK a můžete hrát. Ale myslím, že každý, kdo chce být nejlepší, by měl vědět, že každá rasa a každé povolání má své plusy a mínusy k atributům. Takže já vám trošku poradím, jak vybrat výhodnou rasu k povolání (tu si pak můžete za jeden zlaťák změnit, ale bonusy zůstanou).
RasaElfTemný ElfDémon
PovoláníPrůzkumníkKouzelníkVálečník
Takhle to platí vždycky a je to i výhodné vzhledem k plusům a mínusům. Dále je možné uvažovat o Člověku. Ten nemá žádné plusy ani k mínusy k atributům, což může být mnohdy velká výhoda. A po registraci si nezapomeňte ověřit e-mail (kdyby vám ověřovací e-mail nedošel, podívejte se do spamů, to může být hlavní příčina). Pak už je jen na vás, jestli půjdete bojovat do arény, nakupovat do čaroobchodu nebo do zbrojírny, nebo jestli půjdete do hospody, vyberete si svůj první úkol a budete získávat zkušenosti a dostávat se do vyšších úrovní. Já osobně jedu na expy, na goldy se to jednoznačně nevyplatí (expy-zkušenosti, goldy-zlatky). Tak si to užijte!

PS: Pokud jste se rozhodli hrát na světě 3, 5 nebo 7, napište mi do komentářů vaší přezdívku a a já vám pošlu do cechu. Na světě 5 máme docela slušné bonusy-50% ke zkušenostem i ke zlaťákům a máme spoustu míst a hledáme posily (ale posily hledéme i na ostatních světech ;-)).