Takže tady jsou pravidla:1. nekopírovat, pokud chceš něco zkopírovat napiš to do reklam a domluvíme se (když napíšu ke článku: kopírování povoleno, můžete to zkopírovat a pak musíte napsat do komentářů: 1. že jsi to zkopíroval
2. tvůj blog
kopírovat pouze se zdrojem, nebo vám bude hrozit zablokování IP adresy!
2. nebude se tu psát tímto způsobem: AnhóY, YáQ se MášQ?. pokud tak psát budete, bude vám hrozit zablokování IP!
3.nebudou tu sprostá slova, nebo vám budu vám muset zablokovat IP adresu!
4.kdo bude opakovaně porušovat pravidla, zablokuju mu IP adresu!
možná ještě něco dopíšu.
Kdy tu jsme:
vždy v úterý, občas v pátek, v sobotu a v neděli, ale nejméně nás tu čekejte v pondělí, středu a čtvrtek
růžová citronelinka


Důležité: Aktuálně nic, jenom že tu moc nebudu, jako obvykle. A možná bude na blogu chat, jestli přemluvím taťku.

Květen 2011

Moc prosím!!

25. května 2011 v 6:18 | míťa |  ostatní
Moc vás prosím, nakrmíte mi prosím zde? Ještě dneska ráno jsem to přehazovala, aby u vajíček nebyli pokémoni. Moc prosím, nakrmte mi je místo reklamování! Za týden krmení (vždy to napište do komentu u toho článku s vajíčky a pokémony), bdue asi týdení reklama na váš blog! (Ale jestli pod tímhle článkem najdu reklamu, tak Tobě, (ne)milý reklamáři, rozbiju to, co máš pod nosem!)

Moji adoptovaní miláčkové

22. května 2011 v 6:59 | míťa |  ostatní
Tak, tady jsou. Jak krmit: klik na vyjíčko/pokémona, jak je tam pod tím vajíčkem/pokémonem ta věta: If you want to play with him, click here! Tak klikněte na to here. a pak sjeďte dolů a klik na page a jste zpátky tady a krmíte další a další.
Vajíčka:
Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.com
Startéři:

Zamilovala jsem si:
Adopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.com
Adopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.com Adopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.com
Tým:

Speciální, promo a ti, co se jinam nevešli:
Adopt your own at http://www.virtuadopt.com
Vím, že je fuška je nakrmit, ale někteří mají těch pokémonů i tisícovku, takže to máte ještě lehounký.

Jedna (ne)povedená věc

22. května 2011 v 6:49 | míťa |  míťin (ne)deníček
Ahoj, delší dobu jsem nic nepsala, protože jsem nevěděla co, ale teď už vím. No tak včera jsem jela na kole. Z kopce, to se rozumí. No a co se mi povedlo? Co? Ano, skoro zabít sebe a zničit kolo. Vypadalo to na hódně zlomenin, ale já z toho vyvázla jenom s: odřenými koleny, jedna ruka malinko na dlani odřená, pravá ruka je úplně v pohodě jenom trošku je odřený rameno a odřenina u pusy. Jinak jsem tu jenom proto, že rodiče ještě spí a tak jsem "ukořistila" počítač jako první. Za chvíli sem dám článek se svými adoptovanými miláčky a návodem jak je krmit (protože s tím potřebuju co nejvíc pomoct). Tak prosím přijďtě za přibližně 10 minut.

Češi, do toho!!!!!!! anebo Jak jsem (málem) zbořila barák

15. května 2011 v 19:39 | míťa |  míťin (ne)deníček
No tak samozřejmě je dnes den, kdy Češi hrajou s Rusama o bronz. No a já jako obvykle, jsem popadla vařečku a začla jsem tlouc do stolu a řvát: "Češi, do toho! ČEŠI, DO TOHO! ČEŠI DOTOHO!". Mamka z toho samozřejmě moc nadšená nebyla. Taky nechyběl můj (ne)obvyklý jekot při gólu: "GÓÓÓOOÓÓOÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!" (a buďte rádi, že to doopravdy neslyšíte na vlastní uši). No tak jinak dnešek jsem přežila i přes to, že jsem kvůli dešti nemohla jezdit na kole. Ale teď vůbec nevím o čem psát. Jsem mimo. (Tajemství vám neřeknu! Stačí že jsem to vykecala jedný kr*vě co všechno vždycky vykecá, zvlášť pokud jde o to, aby mě kvůli závisti ztrapnila a ještě víc, když jí řeknu, že se mi líbí ten a ten kluk. Nedá se jí holt věřit. Ho a nevíte jestli se to píše t nebo d?) Jo a hele, nechcete pokecat? Jestli máte na blogu třeba chat...
Jo a jinak tu teď moc nebudu. Majka píše referáty na našem počítači a má je strašně dlouhý takže sem nemůžu ani já, ani ona. Na co se díváte dneska večer? Já na Máš minutu. Jsou to nervy, ale ta radost, to je snad větší, než když vyhrajeme mistrák v čemkoliv. Pište sem pod článek cokoliv a jakýkoliv dotazy, ráda odpovím :-).
míťa
PS: možná budu mít PFSko nebo PFko! jenom co přemluvím taťku!

2. Díl příběhu-Brr, to je zima!

7. května 2011 v 11:09 | míťa |  Příběh-Želvy Ninja a......já?! O_o
Míťa šla zrovna spát. V tom si uvědomila, že si zapomněla připravit do tašky. "No co, připravím si ráno", řekla si a zalezla do postele. Chvíli si četla, ale pak jí zmohla únava z dnešního tělocviku-nemyslí si totiž, že dvě hodiny běhání je zrvna tělák snů.
Téměř ihned poté, co míťa usnula, hned se jí zase začalo zdát o želvách ninja. Zrovna teď byla i s nima v kanále a hledali Trhače, zatímco Michelangelo dělal pro ostatní pizzu na cestu a řekl jim, že je doběhne. Všichni byli v převlecích, aby nepoutali pozornost a šli k jedné elektrárně. Na neštěstí mrzlo. Bylo strašně moc sněhu, asi metr do výšky. Ale teď o Trhačových úmyslech. Trhač jí totiž nedávno se svými poskoky chtěl obrat o energii a využít jí na vyzvednutí Technodromu na povrch země. To se mu totiž jednou podařilo "nabourat" do centrálního počítače a Technodrom se začal provtávat dolů do jádra země. Jak řekl Michelangelo, bylo to megahustý. "Á, Michelangelo už je tu s tou pizzou!", řekl Leonardo. Bylo práve na čase. Trhačovi a tomu mozku v ohavném těla co mu sehnal Trhač (je vidět že vůbec nemá vkus) se podařilo provrtat se s Technodromem na povrch země. Míťa začala obávat něčeho jiného než je sen, ale toho, že když šla spát teprve ve dvě v noci, jestli tenhle sen nebude moc krátký. Naštěstí nebyl tak krátký, aby se nestihla konat jedna bitva s trhačem. Bylo to docela lehké. Míťa se vrhla na Roxtedyho a Michelangelo na Beebopa. Leonardo s Donatelem vyřídili Trhače a pak se všichni vrhli na Kranga, který své (ne)tělo ohromě zvětšil. Vyhráli a oslavili to pizzou. Zrovna když si míťa chtěla kousek vzít, začal jí ale zvonit budík na mobilu a ona se vzbudila. Bylo 7:00. Míťa popadla baťoh a letěla do školy ale zapoměla, že is nepřipravila do školy. "No co, jedna poznámka mě nezabije", řekla si míťa a raději to začala vyprávět Keroline a Mitině.
Pokračování asi až v červnu.

PS: Omlouvám se za chyby v textu, zvláště když jde o jména záporných postav. Neví moc dobře jak se píšou a vždy, když to chci jít vyhledat, místo toho jdu dělat něco jiného. Prosím o strpení, já to najdu ;).

Chcete jarní dess?

1. května 2011 v 20:59 | míťa |  novinky
Ták, Izz mi udělala opravdu překrásný záhlaví, popisky mám od --zí-- (TaziDry) a všechno prostě mám tak abych to řekla na rovinu-vyberte si sami jestli ho chcete. Vypadá takto:


Hezké, že ano? Tady je odkaz na blog jeho autorky, tak se tam nezapomeňte podívat a také hlasujte v anketě. míťa
A hlavně nezapomeňte-je 1. Máj, lásky čas... ♥♥♥ (a já doufám, že když je anglicky Máj May, že není i čas Jamese Maye z Top Gearu :D)