Takže tady jsou pravidla:1. nekopírovat, pokud chceš něco zkopírovat napiš to do reklam a domluvíme se (když napíšu ke článku: kopírování povoleno, můžete to zkopírovat a pak musíte napsat do komentářů: 1. že jsi to zkopíroval
2. tvůj blog
kopírovat pouze se zdrojem, nebo vám bude hrozit zablokování IP adresy!
2. nebude se tu psát tímto způsobem: AnhóY, YáQ se MášQ?. pokud tak psát budete, bude vám hrozit zablokování IP!
3.nebudou tu sprostá slova, nebo vám budu vám muset zablokovat IP adresu!
4.kdo bude opakovaně porušovat pravidla, zablokuju mu IP adresu!
možná ještě něco dopíšu.
Kdy tu jsme:
vždy v úterý, občas v pátek, v sobotu a v neděli, ale nejméně nás tu čekejte v pondělí, středu a čtvrtek
růžová citronelinka


Důležité: Aktuálně nic, jenom že tu moc nebudu, jako obvykle. A možná bude na blogu chat, jestli přemluvím taťku.

Duben 2011

Scháním záhlavko PS: velice spěchá! A taky jakou chcete soutěž?

28. dubna 2011 v 21:09 | míťa |  ostatní
Ahoj, jsem zblbá ze školy, buďte rádi že píšu :D. Né, teď vážně. Potřebuju velice nutně jarní dess jestli o nějakým víte napište adresu zkouknu a vyberu si ten nejlepší ale prosím rychle za chvíli je léto. A k té soutěži- vím, že mně grafika NEJDE, ale chci se zeptat. Chcete Velkou Grafickou Soutěž nebo Soutěž O Nej Grafický Set? VGS jako normálka VGS jak znáte a SONGS prostě zadám vám barvu a třeba i něco k tomu a na to téma budete tvořitgrafický set. Možná že ten nejlepší si dám na blog. Ale teď prosím ty Dessy a aby jstemi řekli, jakou chcete soutěž. míťa
PS: ať jsou pro 100% šířku prosím. Nejlepší dess odměním toho, kdo ho vytvořil a toho, kdo dal odkaz.

Barvy jsou.....

17. dubna 2011 v 14:49 | míťa |  ostatní
Barvy jsou vlastně všechno kolem nás. Ale co způsobuje to, že svět kolem nás je barevný? Ó ano, světlo. Nebýt jeho, je náš svět jako starý černobílý film. Ale světlo existuje, a tak se můžeme kochat těmi překrásnými barvami.

Růžová, modrá, zelená, žlutá, stříbrná, zlatá, a nebo snad černá? I bílá je krásná. Všechny barvy jsou krásné, ale snad každý má nějakou co nem,á rád. Já přímo nesnáším sytě zářivě červenou, ale když jde do tmavšího odstínu, tak je překrásná. Tobě se třeba zase nelíbí zlatá. K té já vyloženě odpor nemám, ale také se mi nelíbí. Já raději jemnější a studenější stříbro. Barvy se dělí ne na světlé a tmavé (no tak možná jo), ale na teplé a studené. Já dávám přednost studenějším, ale nepohrdnu zářivě žlutým tričkem. Ale je tu jedna věc. Každý si asi myslí, že bílá je prostě jenom jeden odstín a konec šmitec, víc už nic. Ale to není pravda. Třeba mé tričko je zářivě bílé a čtvrtka také, ale když je dám k ledničce, také bílé, vidím rozdíl. Lednička je trochu tmavší. A takto je to s každou barvou. Jen málokdy se podaží udělat stejný odstín barvy. Samozřejmě, že když si zapamatujete, že #1936e5 je modrá, tak to modrá bude, ale ve výtvarce třeba s temperami to jde už velice těžko (ale mě se to nějakým divným způsobem podařilo). Podívejte se třeba na bílé tričko a porovnejte ho s bílou ledničkou. Je ta barva stejná? Ano, může být, ale většina ledniček je tmavší (pokud ovšem to bílé tričko nemáte od čokolády). Vemte si čtvrtku, smíchejte jen malilinkjo žluté s modrou a malujte. Po hodině zkuste smíchat tu samou barvu a pokračujte v malbě. je ta zelená stejná? pokud si to nějak odměřujete tak asi ano, ale bez toho se vám asi stěží povede udělat tu samou barvu. Ale dá se to. Nic není nemožné. A pokud ano, tak je to pouze to, aby člověk zníčil přírodu a ona se sama obnovila. Ale to zase odskakuji od tématu. Barvy jsou různé, duha je vlastně světlo pronikající vodou. Už i to naznačuje, že za barvy může světlo. Když je večer, tak už listí na stromech není tak zelené, jen to zkuste a řekněte, jestli je.

Něco zajímavého-podívej se a uvidíš

14. dubna 2011 v 15:59 | míťa |  míťin (ne)deníček
Ták, vsadila jsem se s jednou holkou z alíka, že vydržím týden bez kompu :D- Naštěstí to začne až v pondělí, takže o víkendu možná napíšu další příběh. Jo a ta sázka je o měsíční reklamu na blog (kdo by nechtěl, že? :D). Jinak jestli máte zájem taky nějakou sázku o reklamku nebo komenty klidně, já vydržím bez kompu klidně (snad) i měsíc :D. Jé, teď jsem si vzpomněla že dneska je Futurama, jupííííííííííí!!!!!!!!!
Pojďme slavit! sice nevím proč :D, ale klidně :D.
Obrázky našel google (hodnej pejsánek :D. A nebo pejska má seznam? :D)
Hele, vy všichni na druhé straně, pojďte na alik.cz, kamarádi klubovna stůl s blogama, před tím se regněte nebo přihlašte a dělejte, prosíííííííííííííííííííím! :D. Pod tímhle článkem nestrpím žádné reklamy, jenom vyjádření k článku/k tomu jakej jsem blázen. Reklamky hezky do reklámek, jó? Thank you! Koukáte taky na Earla nebo na Futuramu? Jejda, já to píšu už půl hodiny :D. Jsem fakt blázen :D!!!!!!!! Tak ahóóóóóój a pište komenty! A šup šup honem :D!!!! :DDDD

To děláte schválně nebo jste slepí? aneb totálně nezajímavý článek který si nikdy nikdo nepřečte a už vůbec nenapíše normální komentář

13. dubna 2011 v 14:59 | míťa |  novinky
Tak tohle už mi začíná lézt na nervy. To jste slepí nebo si myslíte že já si toho nevšimnu?! Ale od teďka už tak mírná nebudu! Můžete si za to sami! Proč pořád pod články dáváte (téměř většina) reklamy na svůj blog? Tak proč? Člověk se píše s článkem a co někteří napšou do komentáře? No co? Tak se podívejte:
Ahoj, ty máš krásný blog :-) Nechceš se podívat na můj? Mám tam články o blablablablablablabla atd. atd.
Takové komentáře sice potěší, ale pak máte toho člověka co ho napsal zaškrtit, když ten samej koment napsal na 1000 dalších blogů!
Takže od teďka jakoukoliv reklamu v jiném článku než je ten určený pro reklamy (máte na něj odkaz ve volitelnym horním boxu) odměním né tím co jste po mě chtěli ale zablokováním psaní komentů na mém blogu (pro Affs neplatí)!
Takže od teďka už nechci vidět reklamu tam kde nemá bejt!
Pořádně naštvaná míťa

1. díl-Setkání

13. dubna 2011 v 12:59 | míťa

Míťa si zrovna šla lehnout. Vždyť bylo na čase, je zrovna jedenáct hodin. Míťa si řekla: "Zítra musím jít ven hned po škole, abych nezapoměla ukázat svůj plán Keroline." a chvíli poté usnula. Zdál se jí podivný sen......

Rozcestník-příběhy

13. dubna 2011 v 11:30 | míťa
Zde najdeš všechny příběhy:
Jméno: Želvy Ninja a .....já?! O_o

Stav: rozepsaný
Dílů: zatím 2


Jméno: Survivor aneb Jak se plní přání
Stav: rozepsaný
Dílů: zatím 2


Mám nebo nemám? Potřebuju názor každého z vás!

13. dubna 2011 v 11:09 | míťa |  novinky
Mám na vás všechny dotaz. Tedy více dotazů. Napadlo mne pár věcí. Takže otázky. Za to, když vyplníš všchny otázky dostaneš diplom! (a vy určo víte, že se do jejich výroby obzvlášť nějak ráda nehrnu).

  1. Mám psát super extra bláznivý příběh? (WARNING: je opravdu bláznivý, ale výhoda je, že bych mohla hodně brzo dát 1. díl :))
  2. Mám pokračovat ve svém bláznivém blogu kde dávám články jak mě napadne a nebo mám bejt jako skoro všichni ostatní, říct někomu aby mi udělal dess, popisky atd. a aby mi to nastavil? (WARNING:Neposlechnu vás :D asi :D.)
  3. Mám udělat na svém blogu klub? Něco jako Kvítek? Já se totiž nemůžu rozhodnout :/.
  4. Chceš zhodnotit blog? stačí jít do rubriky Hodnocení blogů-pro vás, tam najdeš článek :D.
  5. Co chceš na diplom?
  6. Blog, kam ti mám napsat že je diplom hotový?
Pod tenhle článek žádný reklamy, nebo bloknu! Máte v horním boxu odkaz, a když tak využije hledání (jestli funguje).

Jsi proti týrání zvířat? Jo? Podepiš se!

6. dubna 2011 v 14:29 | míťa |  zvířátka
Ahoj, domluvila jsem se s jednou blogerkou že jí pomůžu se sháněním lidí proti týrání zvířat. A to taky udělám! Takže...


Tajemství

3. dubna 2011 v 10:39 | míťa |  novinky
Ahoj, držím bobříka mlčení :D, ale ne psaní na počítači, takže tu dneska budu. Asi se ptáte proč píšu tohle když je nadpis tajemství. No, to je tak. Chtěla jsem něco napsat a taky mě ještě něco napadalo. Takže: Jaký máte názor na tajemství? umíte je držet v tajnosti nebo je hned vykecáte :D? Prosím pravdu, já jí sem také napíšu. Já to totiž mám s tajemstvíma docela blbý. Snažím se je držet, ale moc dlouho to nevydržím-nebo na ně zapomenu :D. Né, fákt, ten smajlík tam je jenom proto, že je moc hezkej :D. A taky že to je směšný :D. Byla bych moc ráda, kdyby jste napsali svůj názor. Jinak jsem nemocná-zítra možná nepůjdu do školy. Teda pozítří co to kecám :D. Teda píšu :D. Ale nejhorší je to s mými tajemstvími. něco udělám co mi rodiče zakázali a co myslíte, řeknu jim to? Řeknu. Ať je to co je to nemůžu to v sobě udržet, dokonce ani pětku z matiky v první třídě ne. Tak šup šup odpovědi :D.