Takže tady jsou pravidla:1. nekopírovat, pokud chceš něco zkopírovat napiš to do reklam a domluvíme se (když napíšu ke článku: kopírování povoleno, můžete to zkopírovat a pak musíte napsat do komentářů: 1. že jsi to zkopíroval
2. tvůj blog
kopírovat pouze se zdrojem, nebo vám bude hrozit zablokování IP adresy!
2. nebude se tu psát tímto způsobem: AnhóY, YáQ se MášQ?. pokud tak psát budete, bude vám hrozit zablokování IP!
3.nebudou tu sprostá slova, nebo vám budu vám muset zablokovat IP adresu!
4.kdo bude opakovaně porušovat pravidla, zablokuju mu IP adresu!
možná ještě něco dopíšu.
Kdy tu jsme:
vždy v úterý, občas v pátek, v sobotu a v neděli, ale nejméně nás tu čekejte v pondělí, středu a čtvrtek
růžová citronelinka


Důležité: Aktuálně nic, jenom že tu moc nebudu, jako obvykle. A možná bude na blogu chat, jestli přemluvím taťku.

Hodnocení mého blogu-3.

17. března 2011 v 17:17 | míťa |  Hodnocení blogů-pro mě
Tady je další hodnocení mého blogu-od Miss. TwiDis girl
1. Design - Otevřela jsem stránku a první co jsem uviděla bylo záhlaví. Moc mě zaujalo. Je opravdu krásné. Máš hezky sladěné barvy na záhlaví. Líbí se mi, že tam jsou i brushe. Tím vypadá to záhlaví velmi pěkně. ;) Jediný co bych ti vytkla, je menu. Psala jsi mi to i do té přihlášky. Celé to menu bych upravila. To znamená nějaké ty výstižné rubriky, anketu, AffS, ale také informace o blogu (datum založení, stát kde žiješ, kdo ti dělal dess, kdo vlastní blog, tvojí velmi pěknou klikačku atd.). Rozhodně bych dala pryč archív (máš ho ještě na konci stárnky, takže je tam zbytečný), vyhledavač a možná bych si přesunula ty oblíbené stránky do článku.
Desing 8/10
2. Články - Otevřela jsem si tvůj archív je vidět, že moc času si tu netrávila. Tenhle měsíc se to, ale změnilo! V březnu tam máš okolo 38 článků, což je velmi dobré. Polovina článků je, ale hodnocení jiných blogů. Asi bych přidala nějaké obrázky, animace, videa... a další věci. Rozhodně to bude vypadat lépe. Přečetla jsem si tvůj článek Český jazyk-jazyk našeho národa nebo zkomolenina a hrozně se mi líbil. Máš pěkné nápady. Tak toho využij a dej k tomu nějaké ty obrázky. A vymazala bych si to barevné pozadí písma, vůbec se mi to tam nehodí!
Články 9/10
3. Rubriky - Tak rozhodně mi jedna věc vadí. Já vím jsem strašnej půntičkář. Nelíbí se mi, že máš rubriky s malým písmenem na začátku. Prostě, když vidím něco takového, tak se tam prostě nepodívám. A další věc je, že by sis měla vymazat rubriky v kterých není ani jeden článek. A ještě by sis měla vymazat to barevné pozadí písma. Nevypadá to moc hezky. Radši si tam dej normální barvu písma.
Rubriky 4/10
4. Zajímavosti - Líbí se mi, že máš hned pod záhlavím pravidla. :)) A samozřejmě tvůj status: "Jsem online!" :)) A tvoje krásná klikačka.
Zajímavosti 10/10

Tvoje celkové dosažení bodů: 31/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kvítek Kvítek | Web | 17. března 2011 v 17:39 | Reagovat

Ahoj, nechtěla by jsi mi taky ohodnotit stránky? :)
Děkuji. :))

2 míťa míťa | E-mail | Web | 17. března 2011 v 17:50 | Reagovat

[1]: Klidně Kvítku, a mám zaracha na počítač, asi až ráno (budu sem chodit tajně)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama